Nedeľa, 19. máj 2024

Posledné Messiho El Clásico? Vzácna zhoda rivalov Zidanea a Koemana: Nechceme to

TASR TASR 09.04.2021
WA 13 Barcelona - Futbalista FC Barcelona Lionel Messi sa teší s fanúšikmi po strelení gólu v nede¾òajšom stretnutí 36. kola najvyššej španielskej súaže FC Barcelona - Real Madrid v Barcelone 6. mája 2018. FOTO TASR /AP Barcelona's Lionel Messi greets fans after scoring his side's second goal during a Spanish La Liga soccer match between Barcelona and Real Madrid, dubbed 'El Clasico', at the Camp Nou stadium in Barcelona, Spain, Sunday, May 6, 2018. (AP Photo/Emilio Morenatti) *** Local Caption *** El Clasico

Útočník FC Barcelona Lionel Messi je pripravený nastúpiť na svoj 45. zápas proti Realu Madrid, ktorý bude pre Argentínčana možno posledný.

“Nechcem, aby to bolo posledné Messiho El Clásico. Dúfam, že zostane v Barcelone,” cituje agentúra AP slová trénera Realu Zinedina Zidana. “Bolo by to dobré aj pre španielsku ligu. Vieme, aký je to fantastický hráč,” dodal na margo Messiho, ktorému v lete vyprší zmluva s katalánskym klubom.

Argentínčan sa rozhodne o svojom osude po sezóne, keď bude môcť Barcelonu opustiť bez záväzkov. Messi, ktorý v júni oslávi 34. narodeniny, zaznamenal v meraniach síl s Realom rekordných 26 presných zásahov.

“Potrebujeme, aby hral čo najlepšie a všetci musíme ukázať maximum. V útoku Lea potrebujeme,” povedal pred sobotným šlágrom tréner Barcelony Ronald Koeman.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera