Piatok, 24. máj 2024

Pozývame, tipuj EURO s TakUrčitee a vyhraj lákavú odmenu

Ján Janočko Ján Janočko 09.06.2021
TASR/AP

Na Slovensku vraj máme päť (slovom 5) miliónov odborníkov na futbal. Skúsime si preto zahrať hru, v ktorej si natipujeme výsledky zápasov na Majstrovstvách Európy. Vyhrať v tejto súťaži musí byť hračka. Alebo nie?

Ideme tipovať! Telovýchovný vedúci vytvoril na oficiálnej stránke UEFA špeciálnu ligu s názvom TakUrčitee EURO 2020, do ktorej sa môžete prihlásiť aj vy. Je to zadarmo, dá sa len získať. Čo? Prezradíme na konci článku.

Celé je to jednoduché, kliknete na NA TENTO ODKAZ prihlásite sa s kódom 5SSUJO9CLA a ak ste nedočkaví, môžete okamžite začať tipovať výsledky v skupinovej fáze Majstrovstiev Európy. Prihlásiť sa môžete napríklad aj cez váš Facebook. Ak ste už potvrdili svoju účasť v lige a neviete sa zorientovať na stránke, kliknite TU A NÁJDETE ZÁPASY, ktoré môžete tipovať.

Okrem výsledku vyberáte aj tím, ktorý strelí prvý gól, strelca prvého gólu a ak si v tom-ktorom zápase veríte, môžete pridať malý boost.

Ako to celé funguje?

Za uhádnutie víťaza či remízy získate 3 body, ak si tipnete správny počet strelených gólov u jednotlivých tímov, dostávate bonusový bod. Ten dostanete aj vtedy, keď trafíte presný gólový rozdiel (nepočíta sa pri penaltových rozstreloch). 2 body dostanete ak trafíte prvého strelca, bod za prvý skórujúci tím. Hrá sa aj o špeciálny “underdog bonus”, musíte však trafiť výsledok, ktorý tipovalo menej ako 10 percent súťažiacich. V každom kole môžete použiť “booster”, ktorý zdvojnásobí vaše skóre pri bodovom hodnotení jedného zo zápasov. 

A teraz k tomu najdôležitejšiemu – odmena! Ten najlepší tipér, veštec, vizionár či jasnovidec dostane od nás pozvanie na niečo chladené a tekuté, lebo po EURE sa budeme všetci musieť schladiť. Posedenie na terase, v krčme či kdesi na lavičke (nejako sa už dohodneme) stráviš v družnej debate s Televýchovným vedúcim a možno sa pridá aj niekto iný z redakcie Tak Určitee.

Samozrejme, pozývame my!

Tak šup-šup, registruj sa do našej ligy a ukáž, že si futbalovým odborníkom.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera