Sobota, 29. jún 2024

Tak tomu sa povie skvelý štart spolupráce. Nový sponzor okamžite zosmiešnil Tottenham

TASR TASR 15.04.2021
WA 35 Southampton - Tréner Tottenhamu Hotspur Jose Mourinho vyplazuje jazyk pred zaèiatkom zápasu 21. kola anglickej Premier League Southampton - Tottenham Hotspur v Southamptone 1. januára 2020. FOTO TASR/AP Southampton - Tottenham Hotspur Hotspur manager Jose Mourinho gestures, ahead of the English Premier League soccer match between Southampton and Tottenham Hotspur at St Mary's Stadium, in Southampton, England, Wednesday Jan. 1, 2020. (Mark Kerton/PA via AP)

Veľmi nezvyčajne odštartovala spolupráca medzi futbalovým klubom Tottenham Hotspur a jeho novým oficiálnym dodávateľom maliarskych potrieb. Spoločnosť Dulux po zverejnení partnerstva zosmiešnila účastníka Premier League na twitteri.

Tottenham na svojom účte publikoval informáciu o novej spolupráci, pod fotografiou psa – maskota firmy sa rozprúdila diskusia, do ktorej sa zapojila aj samotná spoločnosť.

Tá pripojila fotografiu prázdnej vitríny na trofeje narážajúc na dlhé čakanie klubu na úspech. Jeden z fanúšikov dokonca navrhol, či by pes nebol vhodným doplnkom do obrany tímu, na čo Dulux poznamenal: “Možno by odviedol lepšiu prácu.”

Spoločnosť už medzitým svoje tweety vymazala, ale ako to už býva, na internete takéto veci len tak ľahko nezmiznú…

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera