Sobota, 25. máj 2024

Prichádza Angličák. Nový video podcast k Premier league

Stano Staško Stano Staško 10.09.2020
Foto: Autor

Angličák. Áno je to ten frajerský gól od brvna. Koľko ste takých dali? A všetky boli parádne, však?

Takurčitee!!!

Angličák, nový video podcast

Verím, že parádny bude aj náš nový fanúšikovský podcast zameraný na Premier League. Bude o anglickom futbale, ale nielen ňom. Budeme sa vás snažiť informovať aj zabávať s Vladom Jančekom a Jonatánom. Ten má ešte iba 10 rokov, ale názor veľmi fundovaný. A najmä, nebojí sa ho povedať.

My nie sme odborníci, ale máme radi futbal, hlavne anglický. Preto sa budeme stretávať každý týždeň a verím, že 45 minút špekulovania okolo futbalu vám spríjemní akúkoľvek cestu. Do alebo z práce, na výlet, či do sveta športovej fantázie.

V našom podcaste rozoberieme niektoré zápasy aktuálneho kola, ale aj tie čo nás čakajú a máme pripravené, aj jedno prekvapenie. Zatiaľ však len cestuje z Anglicka, majte preto trpezlivosť.

Štadióny sú zatiaľ zavreté, preto majte uši aj oči otvorené.

Angličák, Ep. 01: Pred začiatkom Premier league

Vyskúšajte prvú epizódu, onedlho ju zavesíme aj v čisto audio podobe.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera