Sobota, 18. máj 2024

Prvá fotka na verejnosti. Christiana Eriksena stretol na pláži mladý dánsky fanúšik

Michal Bruner Michal Bruner 04.07.2021
SITA/Wolfgang Rattay/Pool via AP

Dánsky futbalista Christian Eriksen sa po prvý raz od prepustenia z nemocnice objavil na verejnosti, čo využil mladý fanúšik a požiadal ho o spoločnú fotografiu. Zverejnil ju portál bt.dk.

Fanúšik sa najskôr bál

Eriksen skolaboval v prvom zápase Dánska na ME proti Fínsku na konci prvého polčasu. Po resuscitácii a použití defibrilátora, ktorým mu zachránili život, absolvoval operáciu v kodaňskej nemocnici Rigshospitalet. Tam mu do tela implantovali kardioverterový defibrilátor. Eriksen v piatok odpočíval so svojimi blízkymi v Odense, navštívil aj pláž Tidvilde Strand.

Práve tam ho mladý fanúšik Bjorn Bindzus požiadal o fotografiu.

“Bol som nervózny a najskôr som sa nezmohol ani na slovo. Bál som sa spýtať, či sa so mnou odoftí. Som však hrdý na to, že som to urobil a dnes som veľmi šťastný,” povedal šťastný fanúšik.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera