Nedeľa, 14. apríl 2024

Prvé plátky šunky sa v EPL rezali minulý víkend

Štewo Biroš Štewo Biroš 15.08.2019
Foto SITA/AP

Úvod novej sezóny v zemi Wilka Dobyvateľa vyzeral tak, že všetky cesty vedú síce do Ríma, len góly do brány Chelsea, v Anglicku však nikdy nevravte padla, kým si neuvalí tlustá teta. Poznáte.

Liverpool – Norwich

Začiatok Ligy líg tak znova hbitý sťa krok po troch+ vodkách – šaratica nato, Franta v hospodě by žek panečku že ranec! „Nováčik“ z Norwichu vybehol na Anfield Road bodro, chtivo i sympaticky, keby nebol kopal v dvoch-troch superšanciach kdesi do LSD /myslel som Lucy in The Sky with Diamonds/, príučka z efektivity na NoMercySide nemusela byť tak tvrdá. Salah znova naznačuje, že ho zastavíte iba štyroma spôsobmi. Sú to tieto tri. Krompáč a samopal.

West Ham – Manchester City

Modrí šejkovci od uja Mansoura narezali westhamské šunky na ich drne rýchlejšie než včera moje v Bille, dodrbaný krížny väz Saneho ostáva stratou nielen pre futbal, ale aj ktoréhokoľvek lucídneho hejtra modrých. Ako vravia hipisáci, make love not VAR, že ale pri supergóle Jesusa prizabila technika pre milimetrové zvýhodnené/?/ pleco Sterlinga samotnú filozofiu guľatej hry len potvrdzuje, že ak ste žltý a ležíte na zemi, nemusíte byť ani tak hranolka, ako Neymar.

Manchester United – Chelsea

Chelsea prezentovala v Divadle snov nadšený futbal. Voje mladíkov The Blues sľubujú o pár rokov svoje. Štvorka od United, toť výstavný kruťas, Bissaka wuáát?? bars veľký pánko, upútal Abraham. Čítajte Bibliu. Pravá žrď sa aj tam Geovi trasie dodnes.

Tottenham – Aston Vila

Tottenham obracal seno aj s bodmi proti kusavej Ville až v závere, Kane potvrdil najväčšieho umelca za kanálom bez tetovačky, nechať zas sedieť Eriksena, to radšej Desmod v Trabante celou cestou do Zadaru.

Newcastle – Arsenal

Futbal Arsenalu zatiaľ klasický kúzelník čo vytiahne zo zajaca cylinder, všetci hen od Gunners ale veria, že na Emerytes Stadium to nakoniec bude presne ako s tou tučnou tetou v úvode.

Tešte sa, množte a hlavne – dopremierligotania nabudúce, priatelia.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera