fbpx
štvrtok, 28. januára 2021
Liverpool Tottenham
SITA/AP Photo/Armando Franca
Futbal

Pustí kohút na Anfielde perie?

Ak chcete, aby od vás v robote nežiadali výsledky, treba byť hrobár. Koľko trénerov aj za Lamanč mu asi závidí. Kolokolo mlynské číslo desať, priatelia.

MAN CITY – ASTON VILLA

Celkom by ma zaujímalo s čím presne vybehol v ostatnom kole Pepe na Stonesa, naposledy ma verte že tak zvozila učka, keď som sedel v zuške za piánom a nohy mi ešte viseli zo stoličky.

Na Eastlands to dnes vyzerá na bohapusté zneuctenie Víly z Birminghamu, najprv to chce eliminovať Jacka Grealisha a potom už zbohatlíci a dobrodruhovia kláďte ALL IN bubáky na modrú. To aj za minule. Au.

LIVERPOOL – TOTTENHAM

Vsadiť na Tottenham je ako skúsiť v beemvečku namiesto erbegov mačety, ak to vyjde si pán, ak nie, si v azyláku. V lepšom prípade.

Na Anfield Road sa na konci dňa všeobecne očakáva pustené perie, mierne risknúť ďalšiu z dekoratívnych remíz bude iste rozumnejšie ako veriť, že raz tľapnete Kardašianku po tangáčoch.

NORWICH – MAN UNITED

Odkedy The Canaries v lige šokovali šejka z Etihadu už neupípli ani tón, ak cez víkend už hádam akcelerujúci Devils neukopú na drne u predposledného všetko, výkon i bod proti Liverpoolu im pomôže asi ako mne Ibalgin na rupnutý predný väz. 

Stávkujte s rozumom, ono je vždy lepšie byť ženatý, ako mŕtvy. Dopremierligotania, kamaráti!