Nedeľa, 30. jún 2024

Pustí kohút na Anfielde perie?

Štewo Biroš Štewo Biroš 26.10.2019
SITA/AP Photo/Armando Franca

Ak chcete, aby od vás v robote nežiadali výsledky, treba byť hrobár. Koľko trénerov aj za Lamanč mu asi závidí. Kolokolo mlynské číslo desať, priatelia.

MAN CITY – ASTON VILLA

Celkom by ma zaujímalo s čím presne vybehol v ostatnom kole Pepe na Stonesa, naposledy ma verte že tak zvozila učka, keď som sedel v zuške za piánom a nohy mi ešte viseli zo stoličky.

Na Eastlands to dnes vyzerá na bohapusté zneuctenie Víly z Birminghamu, najprv to chce eliminovať Jacka Grealisha a potom už zbohatlíci a dobrodruhovia kláďte ALL IN bubáky na modrú. To aj za minule. Au.

LIVERPOOL – TOTTENHAM

Vsadiť na Tottenham je ako skúsiť v beemvečku namiesto erbegov mačety, ak to vyjde si pán, ak nie, si v azyláku. V lepšom prípade.

Na Anfield Road sa na konci dňa všeobecne očakáva pustené perie, mierne risknúť ďalšiu z dekoratívnych remíz bude iste rozumnejšie ako veriť, že raz tľapnete Kardašianku po tangáčoch.

NORWICH – MAN UNITED

Odkedy The Canaries v lige šokovali šejka z Etihadu už neupípli ani tón, ak cez víkend už hádam akcelerujúci Devils neukopú na drne u predposledného všetko, výkon i bod proti Liverpoolu im pomôže asi ako mne Ibalgin na rupnutý predný väz. 

Stávkujte s rozumom, ono je vždy lepšie byť ženatý, ako mŕtvy. Dopremierligotania, kamaráti!

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera