Sobota, 25. máj 2024

Šéf Bayernu nechápe špekulácie o príchode Haalanda

TASR TASR 31.03.2021

Šéf exekutívy Bayernu Mníchov Karl-Heinz Rummenigge odmietol špekulácie, že by chcel získať nórskeho útočníka Erlinga Haalanda.

“Odkiaľ tieto klebety pochádzajú? Nič o tom neviem. Jediné, čo môžem povedať je, že na poste hrotového útočníka máme najlepšieho možného hráča Roberta Lewandowského. Jeho kontrakt vyprší v roku 2023,” pripomenul Rummenigge pre magazín Bild. (TASR, redakcia)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera