Nedeľa, 26. máj 2024

Strelia v Manchestri tupé vidly?

Štewo Biroš Štewo Biroš 18.10.2019
SITA/AP Photo/Leila Coker

Keď som bol malý, bol som taký škaredý, že mi na krk zavesili rezeň, aby sa so mnou hral aspoň pes. Zlé jazyky za Lamančom tvrdia, že United už nepomôže ani rezeň. Kolokolo mlynské nambanajn, priatelia …

Crystal Palace – Man City

Kurz, že Nebomodrí v ostatnom kole doma na Eastlands pri držaní lopty 76:24 netrafia ani raz do súperovej siete a ako bonus schytajú dva do tej svojej sa blížil k starým dobrým leicestrovským 4 500+, hosana blahoslavení, čo verili a položili. Na Vlkov, samozrejme.

Guardiolovci, aj pre mňa netradične, profilujú parciálnu mentálnu naštrbenosť, že ich rozbijú aj londýnske Kryštály má byť podľa expertov prekvapenie, ktoré by ma ale vôbec neprekvapilo. Tipujem 1:3. Vrahim Streling.

Man United – Liverpool

YNWA boys nespravili tri body na Traforde päťkrát 365 dní, paradoxne ale tak ťažkí favoriti akými sú práve dnes oni v Divadle kaziacich sa snov nepamätá ani Merčiakova kronika. Domáci Diabli nevyhrali posledné tri ligové zápasy a chytiť sa bodovo práve v nedeľu proti nekompromisnej Kloppovej rozbuške z čela tabuľky, navyše bez De Geu a Pogbu v hernej línii, to radšej uverím Dobroslavovi, že v Gorile slávil dobro.

Či v Manchestri prekvapivo strelia Solšjerovi tupé vidly alebo exploduje pod ním rovno kreslo aj s pružinami ukáže výstavná šleha vikendu, lejdz and džents, manželku do Teska na trojité latté, deti do chladničky alebo na šnúru od prádla, v Theatre of Dreams kopeme že MUST.

Tip 1:3. Svalah. Mané. Firmino.

Predpokladané zostavy

United

Romero; Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Young; McTominay, Pereira; James, Mata, Rashford; Martial.

Liverpool

Alisson; Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson; Henderson, Fabinho, Wijnaldum; Salah, Firmino, Mane.

Dnes už nie už nie som malý a konečne vyzerám perfektne. Vo všetkom. Okrem zrkadla.

Dopremierligotania, kamaráti…

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera