Pondelok, 22. júl 2024

Súťažný TakUrčitee kvíz bez stresu – Futbalové kolo

SITA/AP Photo/Frank Augstein

Fanúšikovia úspechu a kvízov na TakUrčitee, pozor! Dnes máme pre vás druhé kolo narodeninovej súťaže. Víťazov prvého, hokejového, vyhlásime na našom webe v pondelok. Druhé kolo TakUrčitee kvízu bez stresu pripravil znova náš firemný kvízmajster, Stano Staško.

Futbalové kolo

Po hokeji prichádza futbal. Pekne v poradí, v akom mali defilovať najlepší v tomto pôvodne plánovanom megasuper roku športu. Najprv MS v hokeji, potom Euro vo futbale a nakoniec letná olympiáda. Medzinárodné federácie mienia, zákerná choroba čínskych netopierov mení.

Nevadí, futbal si pripomenieme v druhom kole narodeninovej Súťaže. Zbierajte body za každú správnu odpoveď a vyhrať môžete knihu podľa vlastného výberu v police Telovýchovného vedúceho.

Športovú publikáciu získa aj víťaz každého kola a jeden vyžrebovaný spomedzi všetkých účastníkov tohoto zájazdu, ktorý je bez stresu.

Pozorne čítajte otázky, hrajte fér plej a bruškami prstov si vykopte čo najviac bodov. Držíme palce!

Súťaž Narodeninový TakUrčitee kvíz bez stresu prebieha v súlade s Pravidlami ochrany osobných údajov a Všeobecnými podmienkami súťaží. Pravidlá Súťaže si môžete prečítať tu.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera