Sobota, 25. máj 2024

TakUrčitee Podcast, Ep. 102: O Super lige s Marcelom Merčiakom

SITA/AP Photo

Telovýchovný vedúci a Marcel Merčiak z RTVS rozoberajú aktuálnu futbalovú kauzu.

TakUrčitee Podcast, Ep. 102: Super liga s Marcelom Merčiakom

Super liga síce neuspela, čo ale znamená pokus bohatých klubov odtrhnúť sa od UEFA? A čo sa môže vo futbale po nej zmeniť?

Na záver komentátor RTVS reaguje aj na informáciu o presune dejiska zápasov Slovenska počas letného turnaja EURO z Dublina do Petrohradu. 

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera