Piatok, 19. apríl 2024

Televízna záhada Premier League vyriešená. Od augusta ju nájdeme na novom programe

Foto:SITA/AP Photo/Frank Augstein

Do štartu novej sezóny anglickej najvyššej futbalovej súťaže zostáva ešte sedem týždňov, ale už teraz je jasné, že sa fanúšikovia v Českej republike a na Slovensku majú na čo tešiť. Prvýkrát totiž budú môcť sledovať všetkých 380 zápasov tohto ročníka v priamom prenose. A okrem toho množstvo ďalších divácky atraktívnych noviniek.

Nový športový program

Premier League bude vysielaná exkluzívne na novom programe CANAL+ Sport, za ktorým stojí spoločnosť CANAL+ Luxembourg, prevádzkujúca televízne platformy Skylink a freeSAT. Najvyššiu možnú úroveň produkcie zaistí kombinácia česko-slovenského tímu ostrieľaných profesionálov a dlhoročných skúseností spolu s technologickým zázemím skupiny CANAL+, predovšetkým vo Francúzsku a Poľsku.

Okrem kompletnej kolekcie priamych prenosov s kvalitným českým alebo slovenským komentárom, konferenčných prenosov súbežne hraných zápasov a tradičných zápasových štúdií sa môžu diváci tešiť tiež na veľké množstvo sprievodných programov, pravidelnú týždňovú talkshow s hodnotením odohraného kola alebo magazín venovaný populárnej virtuálnej súťaži Fantasy Premier League.

Zdroj: Canal+Sport

O CANAL+ Sport

CANAL+ Sport bude od 1. augusta súčasťou ponuky programov platforiem Skylink a freeSAT na satelite Astra 23,5°E, pri využití aplikácie Skylink Live TV vrátane prístupu ku všetkým súčasne hraným zápasom a konferenčnému prenosu. Dostupnosť u ďalších prevádzkovateľov je zatiaľ stále nejasná. „Naším cieľom je predstaviť prémiový, ale zároveň široko dostupný športový program, a preto rokujeme so všetkými veľkými českými a slovenskými operátormi. Ak sa nám v jednotlivých prípadoch podarí dohodnúť na obchodných podmienkach, koncový zákazník bude môcť anglickú Premier League sledovať v rámci svojej súčasnej služby bez nutnosti čokoľvek meniť alebo dokupovať. Zároveň však počítame aj s možnosťou priamej ponuky divákom, ktorých televízna služba náš program v ponuke mať nebude,“ uvádza k tomu Ladislav Řeháček, viceprezident spoločnosti CANAL+ Luxembourg pre Českú republiku a Slovensko.

Program CANAL+ Sport bude v Skylinku a freeSATe zaradený do novej ponuky Kombi+, ktorej mesačná cena sa bude od 1. augusta začínať na 13,90 € (pre internetovú televíziu). Súčasťou rovnakého balíčka sú aj ďalšie športové programy vrátane Sport1 a Sport2, čo ocenia nielen fanúšikovia futbalu, ale tiež F1. Samostatne si bude možné program CANAL+ Sport predplatiť za 7,49 € mesačne, v oboch prípadoch s možnosťou okamžitého zrušenia a bez akýchkoľvek záväzkov. Obe ponuky bude možné objednať už v priebehu júla v rámci predpredaja, prípadne sa bude dať zasúťažiť o 6-mesačné predplatné zadarmo na www.canalplussport.sk.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera