Nedeľa, 30. jún 2024

To najlepšie z ničoho: futbal sa ešte stále hrá

AP Photo/Kirsty Wigglesworth

Ak sa aj na Vás prejavujú príznaky z nedostatku športu, ktorý by ste sledovali, prípadne si naň stavili, nezúfajte. Budeme vám prinášať stručný prehľad zápasov v krajinách kde to ešte nezabalili.

Až kým to nezabalia všetci na celom svete.

Exotické súťaže

Pohľad na ponuku zápasov počas včerajšej pohárovej stredy zabolel. Prípadne pobavil.

Ani dnes to nie je oveľa lepšie. Napriek tomu sú krajiny, ktorýé ešte pandémia neodradila. Najodvážnejší športovci sú stále v postkomunistických krajinách.

Prvým kolom sa rozbieha bieloruská futbalová súťaž. Dnes sa predstaví vicemajster z BATE Borisov a stream by mal byť dostupný u vášho stávkového partnera.

“Nasaláme” majú zatiaľ tiež v destináciách ako Haiti, Nikaragua, Maurícius. Stream budete hľadať asi márne, ale aspoň niektorí zaženú svoj tipérsky absťák.

Na live stávkach nájdeme aj chuťovky ako druhá mexická volejbalová liga, stolnotenisové challengeri a podobne.

Alternatíva? e-športy

Nezaháľajú ani e-športy, ktoré by jedného dňa mohli byť alternatívou v post-apokalyptických časoch. Jedna z mála športových aktivít, ktorú možeme vykonávať aj z karantény. A kde sa môžeme aj v pokročilom veku prebojovať na olympiádu a ani sa pritom veľmi nespotiť.

Jeden z turnajov sa odohráva v epicentre nákazy, v Číne. Ak holdujete modernej zábavke, máte dnes na výber z turnajov v LOL aj CS. (Pozn. Telovýchovného vedúceho: Ak ako ja netušíte, o čo ide, skúste gúgliť. Aspoň sa ďalšiu chvíľu nebudete nudiť.)

Správny fanúšik si vyberie aj zo skromnej ponuky.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera