Piatok, 19. júl 2024

To najlepšie z ničoho: Kosák a kladivo, Ľadová banda aj Štyri ľadoborce

SITA/Ennio Leanza/Keystone via AP

Ešte sa hrá, ale dnes je už na pláne viac bizarných udalostí v apke stávkovej spoločnosti, ako skutočného športu na Flashscore.sk. Pome na to.

Najprv výsledky zo včera a z dnešnej noci: Líder tabuľky futbalovej ligy v Nikaragui (Diriangen) uhral len bod z posledných dvoch zápasov a klesol na tretie miesto. V noci prehrali v šlágri v Manague 1:2. BATE Borisov v Bielorusku prehral aj druhý zápas novej sezóny a je bez bodu (!). A Soligorsk vyhral druhý zápas finále bieloruskej Extraligy na ľade Junosti Minsk. Séria je vyrovnaná, 1:1.

Flashscore

Dnes sa dohrá druhé kolo futbalu u Lukašenka dvoma zápasmi. Vírus tam stále nikto nevidí poletovať vzduchom, tak sa aspoň vyjadril tamojší fúzatý šéf všetkého.

Okrem tradičných prípravákov vo Švédsku sa hrá jeden taký futbal aj vo Fínsku. Údajne.

Pokračujú basketbalové ligy v Tadžikistane a na Taiwane. Taiwan Beer a Bank of Taiwan majú dnes iných súperov. V Tadžikistane všetkých valcuje Dušanbe.

Stolného tenisu sa hrá stále celé priehrštie, v Rusku a na Ukrajine. Vo Švédsku by sa mal odohrať aj jeden zápas vodného póla.

Niké

Stávková apka Niké má v ponuke viaceré chuťovečky navyše. Povedzme si na rovinu, bizarného charakteru. Skoro to vyzerá, že ich organizujú len preto, aby si notorici mali stále na čo staviť. Kolega Ferianec tak hovoril a ja mu budem veriť.

Tak napríklad hokej v Rusku. KHL zrušili, tak namiesto toho hrajú Nočnú ligu, alebo ligu 3×10 Pro. Názvy klubov stoja zato: “Kosák a kladivo,” “Ľadová banda,” “Štyri ľadoborce,” “Oceľové kabáty,” alebo “Štyria Roninovia.” Kurzy sú dosť vyrovnané, netreba sa čudovať. Nikto netuší, čo za profíci tam vlastne hrajú.

Muži aj ženy hrajú v Rusku aj tenis. Volá sa to Rusko Masters a ja netuším, či ide o exhibíciu, alebo voľajakú ligu. Chcete čerešničku na nedeľnej tortičke? Staviť si môžete aj na Petrohradskú amatérsku ligu vo futsale.

Ak sa športové perpetuum mobile nezastaví ani v pondelok, informácie vám znova radi prinesieme.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera