Piatok, 19. apríl 2024

Trable Tottenhamu a chuťovky z Austrálie

SITA/Martin Rickett

Martin Petro a Denis Bohumil Schvarcz v ďalšej časti Tutovky, podcastu pre tipérov hodnotia výsledky finále NFL a vyberajú z ponuky tipov na víkend.

Futbal a tenis

V pravidelných rubrikách je Témou týždňa Australian Open v tenise. Na hoho sa oplatí staviť si? Aké kurzy stoja za riziko a prečo je vhodné veriť domácej šampiónke?

Z futbalového menu stoja za reč trable Tottenhamu pred šlágrom na Manchester City a zápas Serie A, v ktorom trápiaci sa Neapol hrá doma s Juventusom.

Ak máte vlastný vtipný, zaujímavý, alebo poučný príbeh z tipovania, pochváľte sa na adrese tutovka@takurcitee.sk. A nezabudnite dať Follow podcastu Tutovka na Spotify a ostatných podcastových platformách.

Viac podcastov z rodiny TakUrčitee

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera