Streda, 22. máj 2024

Tutovka: Kam sa pozrieš, samé derby

Martin Petro Martin Petro 19.02.2021
SITA/AP Photo/Luca Bruno

Tutovka odpálila svoju tretiu epizódu. Niektoré pozoruhodné výsledky sme s Bohumilom uhádli, niektoré leteli ďaleko okolo našich predpokladov, ale taký je šport.

Tutovka: Kam sa pozrieš, samé derby

Dorazili prvé príbehy do listárne a čakáme, samozrejme, veľa ďalších v budúcnosti – každý z vás môže dostať svojich pár sekúnd slávy, v ktorých rozoberieme vašu nevídanú smolu alebo obdivuhodnú presnosť tipov.

V tejto časti roka sme sa pozreli na prvý grandslam sezóny a na opätovne rozbehnutú Ligu Majstrov a Európsku ligu. Prečo tam teraz padá toľko gólov a aké voči tomu zaujať tipérske stanovisko? Bavili sme sa aj o tom.

Odbiehame aj k hokeju do kanadsko-americkej, v ktorej sa túto sezónu rozbehol špecifický formát a takisto prináša rôzne zaujímavé možnosti, ako z toho niečo vyťažiť.

Tém a zápasov bolo znovu toľko, že hodina debaty je nám akási krátka, no veríme, že udrží vašu pozornosť.

Ostaňte zdraví, ostaňte v palebnej pozícií, želáme veľa presných zásahov a tešíme sa na vás opäť o týždeň. Medzitým píšte na tutovka@takurcitee.sk a posielajte úspešné aj iné tikety, nech je o čom hovroiť.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera