Štvrtok, 25. júl 2024

V apríli vo Wembley opäť s divákmi

TASR TASR 01.04.2021

Po viac ako roku sa opäť dostanú diváci na futbalové Wembley. Organizátori potvrdili, že sa to týka semifinále FA Cupu Leicester – Southampton a finále Ligového pohára Manchester City – Tottenham Hotspur.

Na FA Cupe má byť max 4000 miestnych robotníkov a obyvateľov priľahlých štvrtí, na Ligovom pohári 6000 fanúšikov klubov. Informovala agentúra AP. (TASR, redakcia)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera