Sobota, 25. máj 2024

V Premier league slabý súper existuje len vo vašej hlave

Štewo Biroš Štewo Biroš 29.12.2020
SITA/Clive Brunskill/Pool via AP

Niektorí u nás pod Tatrou ešte furt nepochopili, že nič nie je horšie, ako zobudiť sa ráno mŕtvy. Kým aj mňa dostane klan bezrúškaroff, skúsim ešte pár futbalových súit. Vitajte za kanálom, priatelia.

West Bromwich – Leeds

Vraciam sa do Premier League a nik z toho nie je smutnejší ako moja žena, nechal sa počuť Big Sam. Aby hneď zakrátko šokujúco ozbíjal úradujúceho majstra na glorifikovanej tráve Anfield o drahocenný bod.

Na tím, čo podržal loptu z 20-ich %, vymenil si 200 prihrávok a najskôr z top letky na konci dňa aj tak vypadne umelecký kúsok rovno do futbalovej Laskaly. Každopádne včasné varovanie pre Pávy z Leedsu, ktoré sa v ostatnom kole po úvodnej trefe BumBumforda na svoj štýl absolútne nečakane zabarikádovali ako Jose v najlepších časoch.

Bielsa, it ain’t ya, innit

Manchester United – Wolves

Mám rád typy čo kopú vpred, v prípade dvojice na starom Trafforde tak platí pre každého futbalového fandu ono známe it´s a must.

A pokiaľ ste ešte nezaregistrovali vlka Pedro Lomba Neta, vrelo odporúčam. Hlava dole, pojď sem kam deš a najrýchlejšie (aj) členky v lige.

Tottenham – Fulham

Fulham herne sťaby vstal z mŕtvych, prihrávky z jedničky a často i na jedničku, robustné typy v mixe s technickými, ani v časoch keď som za 5 libier mokol v 6. rade na Craven Cottage neprodukovali chalupári krajšiu futbalovú rozprávočku.

Čo samozrejme neznamená, že nám ju Son môže hneď v 6.minúte pokaziť.

Newcastle – Liverpool

První vyhrání z kapsy vyhání, po Maného ostatnej trefe Liverpool proti Baggies akoby odišiel, ono slabý súper furt existuje iba vo vašej hlave. Na severe ostrovov Vilka Dobyvateľa to vidím na jasnú dvojku. Vpravo hore.

Teším sa na duely skoro ako na vakcínu, s pozdravom ak ste proti nej, ja nebudem proti vám sa s vami lúčim a dopremierligotania, kamaráti.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera