Pondelok, 22. júl 2024

V sobotu znova vetráme dresy. Gútor Cup 2019 bude náš

TakUrčitee

Vitajte na tlačovej konferencii Telovýchovného vedúceho pred turnajom Imuno Gútor Glukan Cup 2019.

Tlačová konferencia Telovýchovného vedúceho

“Dobrý deň. Po minuloročnej vydarenej akcii, na ktorej sme sa vyťahovali pred Robertom Vittekom stojacim za bránkou a dávali jasličky Jurajovi Piroskovi, som rád, že nás organizátori oslovili znova.

Hoci sme vlani nenaplnili tradične vysoké ambície, kolektív pisálkov doplnený o niekoľko legionárov nesklamal. Pre aktuálny ročník sa nám podarilo znova poskladať reprezentatívnu zostavu, hoci nie všetky posily sa nakoniec podarilo generálnemu manažérovi vybaviť.

Napriek tomu máme znova tie najvyššie ambície.

Pôvodne sme chceli poskladať aspoň jednu lajnu z hráčov s ofenzívnym poňatím humoru. Nakoniec z troch standupistov posilní naše rady iba Marián Psár. Najlepší brankár medzi mužmi s mikrofónom nastúpi pre zmenu v poli.

Do bránky sa nám po rokoch prehovárania podarilo dostať Miška Mácsaia, legendu troch tyčí z Považia. Keď za nás hral naposledy, do bránky sa mu nechcelo. Radšej dal gól dve sekundy pred koncom dôležítého semifinále, ktorým nás posunul do finálového zápasu na turnaji v Bratislave.

Do poľa budú pripravení zástupcovia Trnavy a Trénerovín Rišo Hanzlík (+1), Zvolena a akadémie Oranjes Martin Cejo Bosák (rovnako +1), aj hostiteľ Gabo Vass. Tradičná opora Miloš Kubalík svoju dvojičku Martina Marysa Pagáča uvoľnil pre potrebu jarmoku v Beluši. Škoda.

Ja sa znova postavím na hrot útoku, nakopávané lopty v posledných minútach sú našim trejdmarkom. Na striedačke bude pripravený nosiť vodu a nalievať poldeci Martin Ferianec.

Svojim chlapcom verím, v príprave sme nič nepodcenili. Vychádzky na piatkový večer viacerí zrušili, iní sa pôjdu ráno rozbehať v Bratislave na mediálny turnaj. Základnú zostavu samozrejme prezrádzať nebudem.

Každý zápas sa začína od 0:0, futbal už vie hrať každý. Na turnaji nebude ľahkého súpera, ale lopta bude guľatá. Herný systém turnaja nám vyhovuje, zápasy sú krátke a všetci postúpia zo skupiny aspoň do osemfinále. A potom sa už stať môže všetko.”

Nejaké otázky? Nie? Tak vám ďakujeme a vidíme sa v sobotu o 13:00 na ihrisku v Hamuliakove.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera