Piatok, 24. máj 2024

VAR o Tottenhame, strašidelných logách a možnom šlágri so Slováckom

Tottenham's Gareth Bale celebrates after scoring his side's third goal during the English Premier League soccer match between Tottenham and Sheffield United, at the Tottenham Hotspur Stadium in London, Sunday, May 2, 2021. (Shaun Botterill/Pool via AP)

Keby ste nevedeli, V-íkendový A-matérsky R-eport je podcast nielen o Premier League. Július Turček (CHELSEA) a Matej Mutiš (WEST HAM) s kamošmi hodnotia uplynulý futbalový víkend.

Šancu posadiť sa za mikrofón do kresla pre hosťa dostal prednedávnom aj jeden fanúšik Tottenhamu – ja.

VAR o Tottenhame

Bolo toho nemálo, čo sme spolu poriešili. Nevyhli sme sa strašidelným klubovým logám, chystaní sa na šláger so Slováckom, hľadaní trofejí a otáčaní každej penny.

Ako to dopadne, keď sa rozprávajú traja fanúšikovia londýnskych klubov, z ktorých ani jeden nie je Arsenal? Veď počúvajte…

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera