Štvrtok, 25. júl 2024

VAR po prvý raz už aj vo Fortuna lige

TASR TASR 02.04.2021

Od 3. kola nadstavby futbalovej Fortuna ligy 2020/2021 sa prvý raz objaví systém Video asistenta rozhodcu (VAR). K dispozícii bude na dueloch Slovan – Zlaté Moravce a Žilina – DAC.

VAR skúma štyri základné situácie: gólovú, penaltovú, priamu červenú kartu a chybnú identifikáciu hráča pri udelení karty. (TASR, redakcia)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera