Sobota, 25. máj 2024

VIP: Harry Kane je stolička

Martin Petro Martin Petro 08.12.2020
SITA/Glyn Kirk/Pool via AP

Cez víkend chodil aj v Anglicku Mikuláš. Alebo Santa Claus? V každom prípade, nádielky sa rozdávali na tráve premierligovej. Hralo sa hneď niekoľko zápasov, vlastne všetky okrem jedného. Tradičný jesenný formát 4-4-2 sa musel zaobísť len s jedným hrotom.

Newcastle otupil Covid, tak ani chalani z Aston Villy nepotešili majiteľov vo fantasy lige.

VIP zo SkyBoxu

NLD je skratka pre zápas dvoch londýnskych klubov, ktorých názvy poznáte a ani jeden z nich sa nezačína na Č. A ako to dopadne, keď obľúbený klub prehrá tradičné derby?

Tak, že sa radšej pozrieme na špatné charakterové vlastnosti Harryho Kanea.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera