Nedeľa, 30. jún 2024

VIP: Kde sú tie časy, keď v Manchestri Tevez Ferdinandovi…

Martin Petro Martin Petro 15.12.2020
SITA/AP Photo/Clint Hughes

Manchesterské derby bola nuda, ako keď premiérovi zoberú mobil a heslo od wifi. Kde sú tie časy, keď sa tam pravidelne mydlili Tevez s Ferdinandom?

Dnes sa hráči po zápase objímajú aj keď by mali byť od seba na dva metre. Minimálne.

VIP zo SkyBoxu

Za Arsenal sa konečne trafil Aubameyang. Čo na tom, že do vlastnej bránky? Na Gunners sa stále nedá pozerať, dokonca ani z VIPky v SkyBoxe.

Čudne sa zatváril aj Cristiano Ronaldo, keď sa dopočul, že do Juventusu sa chce vrátiť Paul Pogba.

Veď sa na to pozrite:

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera