Nedeľa, 30. jún 2024

VIP: Mourinho nech sa ide skryť

Martin Petro Martin Petro 22.12.2020
SITA/Andy Rain/ Pool via AP

Ani covidový mutant nezabránil futbalistom v Anglicku, aby okolo seba kopali loptu v Premier league.

Do hry sa vrátil starý strýko Sam, ktorý na privítanie dostal, čo sa doňho v sprche po zápase zmestilo. Skryť sa utekal aj José Mourinho, keďže jeho mužstvo vyzobalo z troch zápasov len jeden bod.

VIP zo SkyBoxu

Do Vianoc stíhame ešte jednu gaučovku, tak rýchlo hádajte: Mám na očiach dámske oné lebo som videl hrať Arsenal, alebo Merčiaka repovať?

Prípadne si to rovno pozrite. Štyri minúty aj s cestou ako pre vás.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera