Piatok, 19. apríl 2024

VIP: Paul Pogba je stomiliónová kôpka lenivého nešťastia

Martin Petro Martin Petro 03.11.2020
SITA/Paul Ellis/Pool via AP

Cez víkend sme sa chtiac – nechtiac museli postaviť do radu a vystaviť nosy útokom vatových tyčiniek. Za odmenu sme dostali modré tabletky papieriky, ktoré nám budú o týždeň dobré tak akurát na založenie ohňa v krbe.

Našťastie to už máme za sebou. Teda, okrem severných okresov a Dunajskej Stredy. Oni svoje promile neudržali na uzde.

VIP v Skyboxe

Z VIPky v Skyboxe sa ale musí pozerať aj futbal. Aj taký, v ktorom hrá Manchester United proti Arsenalu a človek má chuť prepnúť na, ehm, ako to slušne napísať, na ženské sumo.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera