Nedeľa, 14. apríl 2024

Z pekla vzkriesených Diablov preverí kohút na Wembley

Štewo Biroš Štewo Biroš 12.01.2019

Viete, prečo sú roztlieskávačky na Slovane najlepšie tanečnice? Zatrsajú aj keď nikto nič nehrá. Za kanálom kopeme kolo číslo 22. Vitajte, priatelia.

BRIGHTON – LIVERPOOL

Ktovie, ako to s tými vetrami naposledy na Wolverhamptone v FA Cupe Jurgen naozaj myslel, v meste s najväčšou komunitou LGBT na celých šírych brexitujúcich ostrovoch dnes ale bude dobré nedarovať miestnym borcom pána Hughtona ani prd.

Základné takticko-technické údaje píšu, že trinásty Brighton ide posledné štyri zápasy /vo všetkých súťažiach dohromady/ bez prehry, nemá výrazné problémy so zraneniami a že – Lovren najskôr /hurá/ nehrá. A čo je pre Kloppa nateraz najsignifikantnejšie – Pepeho bledobelasí šejkovia sú po ostatnom kole znova na dostrel.

Tipnem si 1:2

TOTTENHAM – MAN UNITED

Na sakrálnej pažiti Wembley konečne „ranec“, čo má preveriť Gunnarových z pekla vzkriesených Devils, ono pätnásť bodov z piatich zápasov, toť za Lamanč väčšia drzolina než u nás doma Ražova žuvačka na estévé. Pochettino band je skvelý s loptou, ešte skvelší bez nej, ak by ste si o víkende chceli vybrať iba jeden jediný zápas v telke, potom že hej. OO. OfenzívnaOrnamentalistika.

Tipnem si 2:2

MAN CITY – WOLVERHAMPTON

Ruvať sa s vlkmi nie je nikdy sranda, bradatý Špiritus Šampus na lavičke hostí je navyše ešte aj riadne prešibaná líška. Elastický herný prejav žltých Wanderers dáva futbalu esprit, oku pôvab a tabuľke body /9.miesto/, najmenšie podcenenie zo strany čelo tabuľky znova atakujúcich City môže byť dnes na Eastlands zradnejšie než Judášov bozk z Getsemanskej záhrady. Matúš 26:47-56.

Tipnem si 3:1

Berte život s humorom a pri stávkovaní radšej pozor na šťastenu – je verná každému, neverná všetkým. Dopremierligotania, priatelia.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera