Piatok, 24. máj 2024

Zápasová tipovačka, fantasy, aj turnajový pavúk. Všetky EURO hry, ktoré môžete skúsiť, sme dali do jedného článku

Tarek Yacoob Tarek Yacoob 10.06.2021
SITA/AP Photo/Andreas Schaad

Už zajtra nám večer vypukne veľký futbalový medzinárodný sviatok. Názov UEFA EURO 2020 sa nezmenil, aj keď má ročné meškanie. Minulý „pandemický“ rok celú účasť pochoval. Situácia s Covidom sa však, našťastie, celosvetovo zlepšuje a hoci názov je mierne mätúci, desaťtisíce divákov si budú môcť užiť vypäté reprezentačné súboje priamo na štadiónoch a milióny fanúšikov na celom svete pri televíznych obrazovkách.

Oficiálny web UEFA nám pripravil hneď kvarteto hier, ktoré nám spríjemnia šampionát a zdvojnásobnia prežívanie emócií počas zápasov.

Match Predictor

Prvou hrou je klasická tipovačka jednotlivých zápasov. Skupinová fáza je rozdelená do troch kôl a svoje tipy budete môcť nastaviť aj v neskoršej fáze, počas vyraďovačky. Pri každom zápase tipujete presný výsledok, kto z tímov skóruje ako prvý, prvého strelca zápasu a pri jednom zápase v rámci hracieho kola môžete nastaviť tzv. „booster“, ktorý vám zdvojnásobí počet bodov pri danom zápase.

S nami môžete hrať TakUrčitee ligu, ktorej víťaza pozývame na pivo.

Fantasy EURO

Minulú sezónu ste s nami hrali Fantasy Premier League, aktuálne s nami mnohí hráte aj Fantasy F1. V rámci EURA sme sa rozhodli pre spoločnú tipovaciu ligu. To samozrejme neznamená, že si Fantasy v rámci reprezentačného sviatku nemôžete zahrať. Práve naopak, pripravili sme pre vás samostatný článok, kde vám odporúčame množstvo hráčov za veľmi prijateľné ceny. Veľký pozor treba dať nie len na vhodné vybalancovanie tímu, ale aj na špecifické pravidlá Fantasy EURO. Kľúčové je poznať, že v rámci jedného kola môžete použiť hráčov z lavičky, ktorí ešte neodohrali zápas. Lavička náhradníkov je preto v tomto prípade naozaj dôležitá.

Urobte si svojho turnajového pavúka

Takisto veľmi známy koncept. Na iných stránkach ste už mnohí rozhodili siete a pavúka máte urobeného až do konca. Kto podľa vás vyhrá EURO 2020? Bude to majster sveta z Francúzska, vráti sa futbal domov do Anglicka, alebo titul obháji hviezdami nabité Portugalsko? Odpisovať netreba ani Benelux a pozor si treba dať aj na možné čierne kone turnaja. Možné kombinácie vám odhalí práve pavúk, alebo oficiálne „Tournament Predictor“. Najlepší pri každej hre vyhrajú aj pár zaujímavých cien.

Panini digitálny album

Veľkú dávku nostalgie môžete zažiť pri vypĺňaní si vášho Panini albumu. Ako decko si pamätám na svoje „nedigitálne“ albumy, kde som si lepil futbalové hviezdy a vždy vypýtal nejaké korunky, aby som mal vždy o niečo plnší album. Čím viac nálepiek som v ňom mal, tým väčší pocit chlapčenskej slasti som prežíval. Problém ale bol, že sa nálepky čoraz častejšie opakovali a ja som ich buď nemal s kým vymieňať, alebo som bol na „poštové výmeny“ príliš „sopľavý“ či lenivý. Chvíľu som aj uvažoval nad využitím služieb Gorduliča z Pošty pre teba, no aj z toho nakoniec zišlo. V tejto digitálnej verzii môžete naplno odkryť svoje „chlapčenské ja“ a ešte aj bezproblémovo online vymieňať duplicitné nálepky. Dokážeš si vyplniť celý album?

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera