Štvrtok, 22. február 2024

Zažite najväčší sviatok európskeho malého futbalu naživo, lístky sú v predaji!

Prvý balík vstupeniek na Majstrovstvá Európy v malom futbale je oficiálne v predaji.
V úvodnej vlne predaja si môžete zakúpiť turnajové permanentky na celých 8 dní turnaja. K dispozícii sú tri rôzne cenové úrovne: 25 €, 35 € a 45 €.

Neváhajte a ušetrite

V rámci prvej fázy ide do predaja limitovaný počet vstupeniek, zakúpiť si tak môžete len 10 % kapacity modernej Steel Arény. Limitovaný nie je len počet vstupeniek, ale tiež uvádzajúca cena. Tá bude platiť len do 31.7., neskôr bude rásť.

V tomto momente tak môžete ušetriť až takmer 40 %, teda pri kúpe celoturnajovej vstupenky dostanete lístok na celých 8 dní, aj keď pri prepočte na denné lístky zaplatíte len 5 dní. Denné lístky budú v predaji od začiatku októbra a počas šampionátu.

Teším sa, že sme konečne spustili predpredaj lístkov na Majstrovstvá Európy. Slovenskí diváci si tak môžu pozrieť najlepších hráčov naživo a zároveň podporiť náš národný tím na ceste za úspešnými výsledkami,” povedal Peter Králik, prezident Slovenského zväzu malého futbalu a dodáva: “Predaj lístkov aj prípravy šampionátu prebiehajú tak, aby bolo všetko pripravené bezpečne a diváci si mohli znovu vychutnať šport naživo. Pevne verím, že do šampionátu bude dostatok zaočkovaných ľudí, aby sme mohli naplniť Steel Arénu.

Žreb základných skupín prebehne v druhej polovici júla

Zloženie základných skupín zistíme už o mesiac. Oficiálny žreb majstrovstiev určí rozloženie jednotlivých tímov a naši hráči spoznajú svojich prvých troch súperov v skupine. Oficiálny dátum konania a miesto žrebu ešte upresníme. Veríme, že žreb bude otvorený aj pre verejnosť, táto možnosť však podlieha vývoju pandemickej situácie.

Kedy budeme hrať?

Presný čas našich zápasov ešte nevieme. Každý tím však odohrá tri zápasy základnej časti počas prvých 4 dní na šampionáte. Kompletný denný program spoznáme po rozlosovaní skupín, kedy prinesieme aj presné časy zápasov. Prvé dva zápasy pravdepodobne odohráme v sobotu 30.10. a v nedeľu 31.10.

Web podujatia je pripravený!

A môžete si ho pozrieť už dnes. Ďalšie informácie budeme priebežne dopĺňať. Najmä po žrebe, keď spoznáme program zápasov, zloženie skupín a ďalšie informácie o tímoch. Môžete sa tiež tešiť na pravidelný obsah o národných tímoch a zo zákulisia organizačného tímu.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera