Nedeľa, 26. máj 2024

25Majstrovstiev – 1995, azda jediné Béčko

RTVS

Spomienkový seriál 25Majstrovstiev, v ktorom Stano Staško glosuje každú účasť Slovenska na MS v hokeji od roku 1994 do 2018, pokračuje.

V roku 1995 sme po postupe do Béčka dôležitý turnaj znova organizovali sami. Tentokrát nie na východe, ale rovno v Bratislave.

Ako sme dopadli, vieme. Na čo sme ale za ten čas zabudli? Uvidíte v druhej časti seriálu 25Majstrovstiev.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera