Nedeľa, 26. máj 2024

25Majstrovstiev – 1996. Premiéra medzi najlepšími

RTVS

V roku 1996 sa Slovensko po prvýkrát predstavilo na MS skupiny A. Bolo to vo Viedni a na turnaj odprevádzali fanúšikovia národný tím s veľkými očakávaniami.

Ako to nakonie dopadlo? Dozviete sa v seriáli 25Majstrovstiev, venovanej premiérovému vystúpeniu Slovenska medzi najlepšími.

25Majstrovstiev – 1996, RTVS
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera