Pondelok, 20. máj 2024

25Majstrovstiev – 1997. Keď šéfovali Golonka s Lukáčom

RTVS

Seriál spomienok na 25Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji, na ktorých sa predstavilo samostatné Slovensko, pokračuje v roku 1997.

Vtedy tomu šéfovali najväčšie legendy z najväčších. Jozef Golonka s Vincom Lukáčom boli trénermi národného tímu, ktorý sa po druhýkrát vybral do Áčka. Ako tam dopadli? Len si to pozrite.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera