Streda, 17. júl 2024

25Majstrovstiev – 1999. Prvá medaila bola juniorská

RTVS

Prvú medailu z majstrovstiev sveta si slovenskí hokejisti priniesli v roku 1999. Nebola seniorská, bronz juniorov pod vedením Jána Filca z Kanady ale predznamenal lepšie časy v slovenskom hokeji.

MS na úspech nenadviazali

Na podobný úspech si seniori ale ešte museli počkať. Prečo sa majstrovstvá sveta v roku 1999 ešte nepodarili tak, ako o rok neskôr, si pozrite v ďalšej časti spomienkového seriálu 25Majstrovstiev so Stanom Staškom.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera