Pondelok, 15. apríl 2024

25Majstrovstiev – 2007. Keď sme najviac chceli, najmenej to šlo

RTVS

Stobodový Hossa z NHL, nadupaní Rusi na vlastných klziskách, Kanaďania s nabitou súpiskou. Majstrovstvá sveta v roku 2007 to boli ozaj hviezdne.

Ako skončili Šuplerovci v časoch, kedy bolo štvrťfinále samozrejmosťou? Pozrite si v ďalšej časti spomienkového seriálu 25Majstrovstiev.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera