Sobota, 25. máj 2024

Adam Ružička hviezdou zápasu v AHL. Pripísal si gól, asistenciu a premenil nájazd

FOTO TASR/AP

Slovenský hokejista Adam Ružička si pripísal gól aj asistenciu v zápase AHL. Jeho tím Stockton Heat zvíťazil na ľade Manitoby Moose 3:2 po nájazdoch, pričom dvadsaťjedenročný uspel aj v rozstrele. Slovák sa stal prvou hviezdou zápasu.

Ružička má v AHL v tejto sezóne na konte 21 bodov (11+10).

Do akcie sa vrátil aj Marko Daňo v domácom drese. Pripísal si dve strely na bránu a menší trest za nedovolené bránenie. Jeho tím dvakrát viedol, ale v samostatných nájazdoch ťahal za kratší koniec.

Premenený nájazd

(C) Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera