Pondelok, 15. apríl 2024

Aký je tvoj hokejový sen?

SITA/Marek Lukáč

Slovensko je hokejový národ. Krajina víťazov Stanley cupu a majstrov sveta. Hviezdna generácia však skončila a nástupcovia neexistujú.” Tak opisujú tvorcovia nového hokejového filmu aktuálnu situáciu v Hokejovej republike.

Hokejový sen

Filmári Marek Vaňous a Dominik Kríž počas celej sezóny snímali cestu dvoch ľudí na hokejové majstrovstvá sveta 2019, ktoré sme mohli vidieť na vlastné oči u nás doma. Veterán Ladislav Nagy na nich končil na košickom ľade kariéru a mladý hokejista Jonáš Pahuli si chcel splniť sen a na vlastné oči vidieť najlepších svetových hráčov a svoj vzor.

Film Hokejový sen má v týchto dňoch slávnostnú premiéru a my prinášame možnosť zapojiť sa do súťaže a vyhrať na lístky do kina.

Máš aj ty svoj Hokejový sen? Snívaš o tom, že tvoj klub získa lepšieho majiteľa? Alebo, že fanúšikovia vyzbierajú milión Eur a zachránia ho? Alebo, že Tomáš Tatar získa ešte toto leto Stanley Cup? Alebo, že ho jedného dňa vyhráš ty? Zapoj sa a vyhraj.

Podeľ sa o svoj sen, sformuluj ho do 500 znakov a si v hre. Desať najlepších, najkreatívnejších, najsrdcervúcejších, či najvtipnejších príspevkov vyberieme a čitatelia TakUrčitee hlasovaním určia víťaza.

Ten získa dve vstupenky na film Hokejový sen do siete kín CINEMAX, filmový balíček a kozmetický balíček značky Dermacol.

Zapoj sa do utorka, 7. júla, hlasovanie o víťazovi bude nasledovať aj na našom Facebooku a Instagrame.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera