“Slovensko je hokejový národ. Krajina víťazov Stanley cupu a majstrov sveta. Hviezdna generácia však skončila a nástupcovia neexistujú.” Tak opisujú tvorcovia nového hokejového filmu aktuálnu situáciu v Hokejovej republike.
Hokejový sen
Filmári Marek Vaňous a Dominik Kríž počas celej sezóny snímali cestu dvoch ľudí na hokejové majstrovstvá sveta 2019, ktoré sme mohli vidieť na vlastné oči u nás doma. Veterán Ladislav Nagy na nich končil na košickom ľade kariéru a mladý hokejista Jonáš Pahuli si chcel splniť sen a na vlastné oči vidieť najlepších svetových hráčov a svoj vzor.
Film Hokejový sen má v týchto dňoch slávnostnú premiéru a my prinášame možnosť zapojiť sa do súťaže a vyhrať na lístky do kina.
Máš aj ty svoj Hokejový sen? Snívaš o tom, že tvoj klub získa lepšieho majiteľa? Alebo, že fanúšikovia vyzbierajú milión Eur a zachránia ho? Alebo, že Tomáš Tatar získa ešte toto leto Stanley Cup? Alebo, že ho jedného dňa vyhráš ty? Zapoj sa a vyhraj.

Podeľ sa o svoj sen, sformuluj ho do 500 znakov a si v hre. Desať najlepších, najkreatívnejších, najsrdcervúcejších, či najvtipnejších príspevkov vyberieme a čitatelia TakUrčitee hlasovaním určia víťaza.
Ten získa dve vstupenky na film Hokejový sen do siete kín CINEMAX, filmový balíček a kozmetický balíček značky Dermacol.
Zapoj sa do utorka, 7. júla, hlasovanie o víťazovi bude nasledovať aj na našom Facebooku a Instagrame.
Komentáre