Nedeľa, 26. máj 2024

Antoníne, vitaj v rodine

Juraj Šlosár Juraj Šlosár 21.07.2020
SITA/Tomáš Somr

Víte, čo je pre fanúška neznesitelné ticho? Presne také ticho, jak je Nitre pret hokejovóu sezónou.

Jeden článok a holé ništ

Okrem jenného článka, kerým nás klub informuvav, že na volačom robá, že máme byť klunný, nevíme že holé ništ.

Špatno sa kuká spot hradu Pribinu na novinky z Michalovéc, kerí idú isto vyhrať ligu a aj na Rytíróv, kerí avizujú posily. Kamzící též nezáhálajú. Slovan kúpev polla kamaráda Petíka z Prešporka slnéčkár a vraj dá peňáze a bue sa dariť.

A my Nitránčani, na tribunách pot plechennú strechú klubu verní, stále víme prd makóv.

Svatý Antonko

“Svatý Antonko, ottrénuj za nás!” Mollydba nitránskeho fanúška bola uslyšaná! Konečne poránna správa. Srccá naše plesajú.

ON sa vracá.

Uš párkrát povedav poslenné slovo, že on teda ide a že ďakuje Nitričke za šecko. Vracá sa ale k nám jak sa vracajú dobrí ftáci tam, de je im dobre.

Čilek už víme, že to zlé nebude. Naprék tomu, že nevíme až na pár mén, ništ svetoborné, potešilo nás to.

Rodina Antonínova

Aj pre Antonína zme volačo jak rodina. Máme ho radi a on to ví. Nepamatám, že by zme ho volakedá počastuvali nepeknýma osloveňáma.

Tóno má len jennu zlatú. U nás! Nitričke! S nama šeckýma!

Asik to nebue tútok sezónu jennoduché. Z bežne trojtisícovej náštevy nám Igor možno urobí rovnú tisícku. To čo hnalo dopredu naše útoky bude čil iba zlomokové. Okrem iného ani peňáze sú neni. Ževraj troška menéj jak minule sa vyprává.

Na čom móže velký ON stavať, sa stabilne vysoké préčky juniorky za posleňňé roky. Zme za!! Klunne tam dajme mladíkov! Víme, že titul asik nebue, ale budeme drukuvať že až! Šak sa chlapci naší!

Antonín je symbolom nášho úspechu a nigdá u nás nesklamav. Svoju poctivú trénerskú robotu s velkým rešpektom v kabíne vedev ždycky pretaviť do volákéj medaily, po kerých naše srccá pišťá.

Bue to dobré!

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po siedmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika.

Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866.

Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať.

Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem.

Telovýchovný vedúci.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera