Štvrtok, 23. máj 2024

Dvadsať prehnaných reakcií na prvý týždeň NHL, z ktorých padnete na zadok

Jakub Halák Jakub Halák 20.10.2021
SITA/AP Photo/Jeffrey T. Barnes

Že jeden týždeň sezónu nerobí? Že keby som mal o desať centimetrov viac a BMI 6 percent tak som Zdeno?

Ako reakciu na udalosti prvého týždňa novej sezóny NHL prinášame 20 prehnaných reakcií. Niektoré z nich sú, alebo budú pravdivé. #Takurčitee

Od Pánika ku Kaneovi

20. Richard Pánik si zbalí kufre a ide pomôcť rodnému ZŤS k prebojovaniu sa do druhej slovenskej hokejovej ligy. Dycky Martin!

19. Ken Holland vymení Leona Draisaitla do Buffala za Skinnera lebo Jesse Puljujarvi má citujem „viac bodov v hre 5 na 5“ a „potrebujeme rodeného strelca“.

18. Drew Doughty zaznamená 120-bodovú sezónu a získa James Norris Trophy. Los Angeles mu zmení kontrakt a bude zarábať 15 miliónov na sezónu až do roku 2035.

17. Alexander Ovechkin strelí 50in50 a zároveň odhaľuje, že Gretzky vymyslel koronu kvôli strachu o svoj gólový rekord.

16. Evander Kane vyhrá v očkovacej lotérii a vyplatí všetky dlhy. Bude žiť spokojne v celibáte a založí petíciu proti stávkovým kanceláriám a kasínam.    

Od McDavida k Zdenovi

15. Connor McDavid bude mať 200-bodovú sezónu. Súhlasí s Ovechkinom.

14. Tyler Bertuzzi sa dobrovoľne prihlási na očkovanie, pričom sa vyjadrí: „Keď vyhrám Maurice Richard Trophy, nemusím nikoho dávať dole ako oco, aby som bol slávny“.

13. Buffalo vyhrá President´s Trophy. Mohlo ísť o najlepšiu sezónu v histórii ligy, ale v poslednom zápase ich o 63. výhru obrerie počas sezóny vymenený Jack Eichel a jeho beznádejne poslední Rangers.

12. Zdeno Chára síce zostane na 666 bodoch v základnej časti, no počas sezóny ukončí občiansku vojnu medzi Bratislavou a Trnavou, keď v bitke o Pezinok vstúpi medzi bojovníkov so slovami „Stačilo, Satani!“. Moment bude natoľko silný, že ani Igor M. o tom nedokáže napísať status.

11. Najvyššiu návštevnosť na štadiónoch bude mať Ottawa Senators. Výborný marketing ku každému vstupu rozdá 3-D okuliare podľa hesla „Keď je to rozmazané, oči až tak nebolia“.

Z Detroitu do Montrealu

10. Detroit pošle na farmu Moritza Seidera so slovami: „Sorry, kámo, my už Lindstroma máme. Gustava.“

9. Patrik Laine ukončí kariéru hokejistu. Stane sa profesionálnym hráčom Call Of Duty. Údajne sa vyjadril, že tam môže strieľať koľko a kedy chce a aj v presilovke. Keď to zistí pani Záborská, stiahne zákon o interupciách a odíde z politiky.

8. Quebec City konečne získa licenciu na franšízu. Od ročníka 2022/2023 budú Nordiques hrávať Lique Magnus s ostatnými francúzskymi klubmi ako Amiens Gothiques a Rouen Dragons.

7. Brady a Matthew Tkachuk sa pobijú pri sviatočnom stole o to, kto hrá za horší tím. Keith ich od seba oddelí so slovami: „Ukľudníme sa chlapci, ja som hral za Atlantu Thrashers.“ Zvyšok sviatkov prebehne v priateľskom duchu.

6. Socha postavená na počesť Bradovi Marchandovi pred TD Garden sa hokejistovi nebude páčiť. „Neviem o tom, že by som mal chvost. Na Floride by ma milovali.“ vyjadrí sa. Z Floridy zaznie „Tak určitéé, Brad“.

Toronto?! Mexiko?!! Buffalo?!!!

5. Na základe zlých výsledkov Canadiens podpíšu lídra produktivity českej ligy Jaromíra Jágra. Po prílete dostane otázku, či bývalý hráč Montrealu Plekanec stále nosí roláčik. “Jo, hrůza. Jako ten Čechoslovák, co pořad říka že vyhral volby,“ odpovie majiteľ Poldi Kladno.

4. Auston Matthews sa rozhodne reprezentovať rodnú krajinu svojej matky. Mexiko. „2. B divízia IIHF má úplne iné kvality. Je načase ukázať, kto je najlepší v hokeji pod 23. rovnobežkou. Katar? To je kde?“ povie Auston.

3. Saudskoarabské konzorcium kupuje klub San José Sharks. Podľa správ už šejkov osobný tajomník Naser Ma-al´Ehned v administratíve nepracuje. Šejk sa pre tlač vyjadrí: „Tento človek už v minulosti nepochopil moju túžbu po hrade. Teraz som chcel žraloka a pokračovanie viete. O hokeji nič neviem, ale každý niekde začínal. Moji skauti vraveli, že v Kanade a Amerike sa najlepšie robia obchody so senátormi.“

2. Tampa Bay sa znova zmestí v play-off do platového stropu. Dougie Hamilton bude musieť vyplatiť dva milióny z platu P. K. Subbanovi, ako sa dohodli v jeho podcaste.

1. Toronto vyhrá Stanley Cup. Alebo Buffalo.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera