Nedeľa, 26. máj 2024

Euríčko na Slovákov: Dáme repete?

SITA

Do krásnej soboty sa prebudila #HokejováRepublika. Reprezentačný výber otvoril MS parádnym výkonom a výhrou nad USA, sny o budúcnosti nášho hokeja boli hneď sladšie. Euríčko na MS ale nespí, pokračuje druhým hracím dňom.

Prvé Euríčko nevyšlo

Treba na úvod povedať, že premiérová stávka na hokejové majstrovstvá nevyšla. Jasné, bola trochu riskantná, že ale jediný zápas, ktorý uhádnem, bude neprehra Slovenska, by som netipoval ani ja.

Fíni hrali s Kanadou vyrovnaný zápas, no Suomi pretlačili javorové sirupy v poslednej tretine. Česi so Švédmi prehrávali, ako som im predpovedal, no aj oni si v Bratislave v poslednej tretine strhli tri body na svoju stranu.

O Slovákoch sme písali inde, všetci sme to videli, dajme si sekundu na poslednú emotívnu spomienku….a sústreďme sa na dnešok.

Euríčko na Slovač

Tip na zápas Slovenska s Fínskom si odložíme na nižšie. Dnes skúsime trafiť strelca gólu nášho národného výberu. Včerajšie správne mená boli Sukeľ, Černák, Tatar a Krištof. Bodaj by hocikto z nich trafil aj dnes.

Vyberám si však iného koňa Richard Pánik hral možno nenápadný, ale takisto výborný zápas proti Amerike. Prihrávka Tatarovi mala oči, gólovú strelu si Richard zatiaľ nechal v rukáve. Vytiahnuť by ju mohol dnes.

Vklad: 1 € Možná výhra: 4 €

MS, sk.A-zápasy (Košice) / Slovensko – Fínsko
Hráč PANIK R. dá gól – Áno – 4,00

Dve Euríčka na hrací deň 2

Urobíme to takto. Každý hrací deň priložím jedno € a budem tak postupne zvyšovať denný vklad. Druhý hrací deň teda pridávam aj tiket s dvojeurovým vkladom.

Koncept Euríčka vychádza z tradičného jesenného seriálu tipov na NFL, ligu amerického futbalu. Tam oferujem jednu jednotku našej meny na celú ponuku hracieho dňa. Na počesť Euríčka na NFL dám dnes na polovičnú porciu zápasov dvojnásobný vklad.

Šesť zápasov v Košiciach a Bratislave je na programe dnes. Do hry zasiahnu po prvýkrát outsideri, Taliani a Angličania. Futbalové krajiny. Nemyslím si, že v úvodných vystúpeniach by mohli prekvapiť.

Dáni s Francúzmi je dôležitejší zápas, ako si myslíme. Kto ho vyhrá, bude snívať o štvrťfinále. Ťažko povedať, dokedy, ale bude. Viac verím Dánom, vlani hrali pekný hokej a len tesne nepostúpili zo skupiny. Francúzom chýbajú viaceré tradičné opory. Napríklad Bellemare z Vegas Golden Knights.

Česi možno nevyhrajú s Nórmi tak vysoko, ako so Švédmi, predsa len zápas s tradičným rivalom ich stál veľa síl. Nóri naopak proti Rusom nemali šancu od začiatku a tak skúsia olúpiť o bod favorita až dnes večer. Česi ale o gól, dva vyhrajú. Hendikepy by som neprovokoval.

No a Slovensko? Eufória hovorí, že by mohlo aj vyhrať. Také ľahké to ale nebude. Fíni ukázali vnútornú silu väčšiu, ako Kanaďania. Hoci mená ich hráčov bežnému fanúšikovi veľa nehovoria, sú silní, ako keby mali borcov z NHL. Remízka bude pre našich veľmi dobrá.

Vklad: 2 €, Možná výhra: 109,14 €

MS, sk.A / Dánsko – Francúzsko / 1 / 1,69
MS, sk.B / Švajčiarsko – Taliansko / 1 / 1,12
MS, sk.A / Nemecko – Veľká Británia / 1 / 1,11
MS, sk.B / Nórsko – Česko / 2 / 1,23
MS, sk.B / Lotyšsko – Rakúsko / X / 4,80
MS, sk.A / Slovensko – Fínsko / X / 4,40

Článok vyšiel v spolupráci so spoločnosťou Tipos.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera