fbpx
sobota, 16. januára 2021
Slovensko hokej
SITA
Hokej

Euríčko na Slovákov: O koľko im dáme?

Hurá! Konečne som vyhral. Trvalo to síce celý týždeň a päť hracích dní so slovenskou účasťou, ale ko-neč-ne mi niečo kvaplo. Kto iný ako Laco Nagy, prihral výhru mojim smerom. Košického veterána som za euríčko natipoval ako strelca gólu proti Frantíkom.

Euríčko na Slovákov

Ladislav ten gól už dať musel. Bránka bola pred ním prázdna, ako ústa starej ženy, povedali by vo Winettouovi. Marko Daňo mu elegantne posunul puk a košická hala gól oslávila inak, ako všetky ostatné. Viac. Ladislav je legenda.

Dnes pokračujeme šiestimi zápasmi. V Steel Aréne jeden lepší od druhého, v Bratislave aspoň večer reprízujú finále MS2018. Inak tam znova hrajú Taliani a Lotyši.

Dánsku bude fandiť celé Slovensko, keďže pôjdu na Amíkov. Skorý hrací čas by mohol prihrať výhodu Európanom. Uvidíme. Budeme držať palce, aj prsty. Potom Nemci preveria Kanadu v súboji tých, čo nás tak škaredo obrali o lepšiu náladu.

Večer Slovensko proti Veľkej Británii. Po včerajšku nepochybujeme, že aj proti slabším to dáme. Výkon možno chvíľami nebol oslnivý, šesť gólov ale zavrelo ústa všetkým podpichovačom.

Otázka na večer je len jedna: O koľko im dáme?

Vklad 1 €, Možná výhra 10 €

Menej, ako Francúzi, Angličania nedostanú. Znova strelíme šesť gólov, no brankár si čisté konto neudrží. Jeden nám v oslabení strelia aj Angličania. Noačo? Dúfajme, že v čase, v ktorom to bude vlastne už úplne jedno. Tri body a nádej zostanú doma.

Slovensko – Veľká Británia 6:1

Vklad 6 €, Možná výhra 15,36 €

V postupnej prikladačke, ako som si nazval bonusovú stávku, pri ktorej každý deň prihodím jedno euro k vkladu z minula, som dnes na šestke. Šesť eur, päť zápasov, štyri tutovky a jeden zápas, v ktorom mi iný výsledok nebude prekážať.

Rusi musia vybaviť Lotyšov, Kanada takisto Nemcov. Nóri nemôžu mať problém s Talianmi, veď tí ešte stále nestrelili gól. Švédi si so Švajčiarmi zopakujú finále z minulého roka, na výhru ale nebudú potrebovať predĺženie.

Dal som aj, že Američania porazia Dánov. Ak by to ale bolo naopak, hokejová republika začne deň dobrou správou.

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Tipos.