Utorok, 21. máj 2024

Euríčko na Slovákov: Už len o peniaze?

SITA

Milión divákov televízneho prenosu zápasu Slovensko – Nemecko bolo po neskutočnom konci v takom šoku, že zabudlo prepnúť. Pozápasové štúdio pred polnocou tak trhalo divácke rekordy.

Mnohí diváci trhali popri tom, alebo keď počiatočný šok povolil, aj stávkové tikety. Ako ja. Samozrejme, mal som na ten zápas remízu. Ja tvojho Draisaitla!

Euríčko na Slovákov

Darí sa mi tipovať ešte menej, ako hokejistom vyhrávať. Tí si aspoň v prvom zápase čosi pripísali. V stredu som ale tušil, že budem mať smolu, už od prvej tretiny prvého zápasu hracieho dňa. Mal som podané, že Američania s Britmi v nej dajú štyri a viac gólov. Dali dva. Štyri až v druhej tretine.

Čo už, stále mám na účte prostriedky, len vo zvyšku turnaja už treba vyhrávať. Vypadnúť nemôžem, Euríčka na účte budem potrebovať najneskôr na jeseň, na obľúbený americký futbal.

Na dnešný popoludňajší zápas proti Francúzku som veľmi zvedavý. Spamätajú sa z krutej prehry hokejisti? Zmení tréner zostavu na nepoznanie? Postaví do bránky tretieho brankára?

A čo diváci? Vydajú zo seba znova všetko? Potlačia národný tím k druhej výhre? Jedno poviem nahlas. Keby aj dnes tí naši prehrali, zajtra proti Angličanom hrajú o záchranu. To naozaj nechceme.

Vklad 1 €, Možná výhra 3,50 €

Jedným zo smutných hrdinov stredajšieho večera bol Laco Nagy. Domáci lokálny matador škaredo fauloval päť minút pred koncom mladého Nemca Seidera a hoci sme v oslabení gól nedostali, súperi sa nadýchli k finišu, na ktorý by sme najradšej zabudli.

Ladislav sa dnes bude chcieť rehabilitovať. Do konca kariéry mu zostáva pár košických zápasov za reprezentáciu, v rámci rozlúčky by sa patrilo gólik Francúzom šupnúť.

Vklad 5 €, Možná výhra 24,90 €

Piaty zápas, dnes v rámci mojej postupky vkladám bankovku najnižšej nominálnej hodnoty. Rozhodol som sa spojiť na ňu nasledovné tri udalosti v Bratislave a Košiciach:

Rusi porazia Lotyšov o viac, ako o štyri góly. Lotyši hrali neskoro večer ťažký zápas proti Čechom. Rusi vegetovali. Keby to aj bolo po dvoch tretinách 3:1, v poslednej ich prevalcujú.

Američania vybavia Dánov o viac, ako o gól. Dánom odišiel najlepší hráč domov, lebo mu vraj stačili tri zápasy. Veď dobre. Američania sa zohrávajú a uhrajú si to v pohode.

No a Nóri porazia Rakúsko. Lebo sú lepší.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera