Sobota, 25. máj 2024

HC Košice prepustili trénera Šťastného

TakUrčitee TakUrčitee 21.02.2021

Aktuálne ôsmy klub tabuľky hokejovej Tipos ligy prepustil trénera. HC Košice desať kôl pred koncom základnej časti vymenili Jana Šťastného.

Oceliarov povedie jeho doterajší asistent a bývalý hráč klubu Marcel Šimurda. Klub o výmene informoval na svojom instagramovom účte a na internetovej stránke.


Jan Šťastný bol v Košiciach nielen trénerom, ale aj športovým riaditeľom a šéftrénerom mládeže. Košice v piatok zvíťazili na ľade Zvolena 3:2, bola to štvrtá výhra z posledných piatich zápasov Tipos ligy.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera