Nedeľa, 19. máj 2024

HK Dukla Trenčín spustila prvý digitálny program klubového členstva na Slovensku

FOTO TASR - Radovan Stoklasa

Hokejový klub Dukla Trenčín ako prvý klub na Slovensku spustil predaj digitálneho klubového členstva pre svojich verných fanúšikov. Celý program klubového členstva ako i procesy prebiehajú primárne v online prostredí a digitálna klubová členská karta je jedinečným SportsTech riešením.

Platforma od spoločnosti paysy umožnila klubu v priebehu pár dní spustiť domovskú stránku www.klubovekarty.hkdukla.sk  napojeným na platobnú bránu a systémom na vydávanie a správu digitálnych členských kariet. Tento systém sa zároveň stal pre Duklu aj základom klubového CRM.

V prvej fáze využije Dukla Trenčín aktivitu s názvom ,,Vypredajme štadión“, známu aj z prvej vlny korona krízy. Všetci fanúšikovia, ktorí si do 31.12.2021 zakúpia virtuálnu vstupenku získajú klubové členstvo až do konca sezóny 2021/2022,“ povedal Miloš Radosa, predseda predstavenstva Dukly.

Vo svete je to úplne bežná aktivita. U nás novinka. Mnohé športové kluby vo svete si budujú užšie vzťahy so svojimi fanúšikmi prostredníctvom programov klubového členstva ( membership). Svojim verným fanúšikom ponúkajú rôzne úrovne užitočných a exkluzívnych benefitov, výmenou za ročný členský príspevok. Vyššia úroveň klubového členstva znamená vyšší ročný poplatok ale zároveň aj viac exkluzívnych benefitov. Tieto benefity sú vždy vyskladané kombináciou produktov a služieb. Jednak zo strany samotného klubu, ale aj jeho partnerov, sponzorov a podporovateľov. Jedinečnosťou nášho riešenia sú digitálne členské karty, ktoré prinášajú množstvo výhod oproti starej, plastovej karte,“ pridáva Roman Krajniak, odborník na športový marketing a zároveň predstaviteľ  spoločnosti paysy.

Náš klub Dukla Trenčín za minimálny poplatok 10€ (prípadne ľubovoľne viac) ponúka už teraz viacero benefitov. Postupne budeme v spolupráci so svojimi partnermi vytvárať  vlastný  ekosystém benefitov v našom meste a regióne pre našich fanúšikov a podporovateľov. Týmto by sme radi pozvali na spoluprácu aj menších a väčších lokálnych sponzorov a partnerov,“ dodal Miloš Radosa. 

Program klubového členstva môže byť pritom aj užitočným nástrojom pre klub, ako získať viac sponzorov. Tento priestor je totiž vhodný na vzájomnú spoluprácu aj pre menších sponzorov (reštaurácie, kaviarne, malí živnostníci) aj väčších partnerov klubu.


HK Dukla Trenčín je slovenský hokejový klub pravidelne účinkujúci v najvyššej slovenskej súťaži, v Tipos extralige. Klub je držiteľom piatich majstrovských titulov (jedného česko-slovenského a štyroch slovenských) a je zároveň tretím historicky najúspešnejším slovenským klubom. Má bezkonkurenčne najviac odchovancov, ktorí hrali/hrávajú v NHL. Vychovala 4 víťazov Stanley Cupu (Marián Hossa, Zdeno Chára, Marián Gáborík a Tomáš Kopecký). Stanley cup zavítal do Trenčína raritných 7 krát. Okrem toho klub vychoval množstvo česko-slovenských a slovenských reprezentantov.

Paysy s.r.o. je inovatívna IT firma, ktorá prináša užitočné riešenia najmä v oblasti športu. Je jedným zo zakladateľov Slovenského športového inovačného centra. Vďaka Paysy Member app má viac ako 100 klubov na Slovensku pod kontrolou najdôležitejšie oblasti riadenia svojho klubu (financie, dochádzka, komunikácia, evidencia a pod.). Najužitočnejšou je pri zlepšení platobnej disciplíny členov, odbúravaní zbytočnej administratívy a pri zefektívnení komunikácie s členskou základňou.

Okrem Paysy Member app je spoločnosť aj za vývojom ďalších inovatívnych IT riešení. Online systém na dotácie a ich vyúčtovanie pre mestá o obce. Jedinečný systém digitálnych členských kariet. Cashless riešenia pre šport a HoReCa segment. Riešenia Smart Arena pre prevádzkovateľov športovísk. A mnoho ďalších.

Viac info na www.paysy.sk

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera