Pondelok, 20. máj 2024

Hokejová republika, novinári a RTVS pred Majstrovstvami sveta (Podcast)

DoubleStar Šport Bar

Telovýchovný vedúci, Tomáš Prokop z denníka Šport a Pavol Gašpar z RTVS počas prvej verejnej nahrávky TakUrčitee podcastu merajú teplotu Hokejovej republiky pár týždňov pred ostrým štartom MS 2019.

Dva týždne do prvého buly

Má Slovensko lepší tím a väčšie šance, ako v posledných rokoch? Ako sa pripravujú píšuci novinári a ako komentátori? Čo bude vysielať RTVS a čo urobí po prvýkrát inak, ako počas ostatných MS?

TakUrčitee Podcast, Ep. 81 je na Soundcloud, iTunes aj na Spotify.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera