Sobota, 29. jún 2024

Keď to nejde s hokejkami, prehovoria päste. Jaromír Jágr sa za Kladno pobil ako za mlada

SITA/AP Photo

Hokejisti Kladna nerozbehli finálovú sériu prvej ligy práve najlepšie. Rytieri nevyužili výhodu domáceho klziska a s Jihlavou prehrávajú 0:2 na zápasy.

Tím okolo svojho majiteľa Jaromíra Jágra musí na Vysočine zabrať. Ďalší duel sa hrá v stredu.

Keď to nejde hlavou

O víťazovi prvého zápasu rozhodlo až predĺženie, v tom druhom vyhrala Jihlava 4:1. Bránku Dukly Jihlava stráži dvadsaťjedenročný ruský brankár zapožičaný z Toronta. Maxim Žukov čelil 106 strelám a za svoj chrbát pustil iba štyri. Zuby si na ňom brúsi aj štyridsaťdeväťročný Jágr.

Odchovanec kladnianskeho hokeja v sérií vychádza bodovo naprázdno. Keď to nešlo hlavou, skúšal to päsťami.

Našli by ste rozdiel vo videách, ktoré delí vyše dvadsať rokov? Takto sa mladý Jaromír pobil v zápase medzi Pittsburghom Penguins a Montrealom Canadiens v roku 1999.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera