Nedeľa, 26. máj 2024

Kedy príde Stanley Cup na Slovensko a kto by mal byť prezidentom zväzu? (VIDEO)

SITA/AP Photo

Stanley Cup bol taktoblízko ďalšej návšteve Slovenska. Prečo sa to Chárovi a spol. nepodarilo a kedy by sme ho mohli vidieť najbližšie?

Rozhovor s Tomášom Prokopom

V štúdiu HNtelevízie sa Telovýchovný vedúci rozprával s Tomášom Prokopom z denníka Šport.

Okrem siedmeho zápasu finálovej série Bostonu so St. Louis boli témami aj dve blížiace sa hokejové voľby. O týždeň spoznáme Hokejistu roka a o pár dní na to aj nového prezidenta hokejového zväzu.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera