Piatok, 19. apríl 2024

Komentár: O dôvodoch neúspechu mladých hokejistov je potrebné diskutovať. Stagnácia je už nepríjemná na pohľad

Najdlhšie slúžiaci tréner pri reprezentačnom tíme do 20 rokov, Ernest Bokroš, má za sebou ôsme majstrovstvá sveta. Okrem jedného prieniku do semifinále skončil národný tím takmer vždy siedmy, alebo ako v tomto roku ôsmy. 

Mladí hokejisti síce chceli do štvrťfinále Rusov, nakoniec sa im ale zápas vôbec nevyradil. Prehrali 3:8 a naopak, neželaná Kanada vypadla pár hodín pred tým s Fínmi. 

Komentár Telovýchovného vedúceho

Po výsledkoch a výkonoch ako predviedli mladí hokejisti v Kanade by sa malo hovoriť o dôvodoch. Otvorene a nahlas. 

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera