Nedeľa, 30. jún 2024

Majstrovstvá sveta v hokeji budú!

Stano Staško Stano Staško 07.05.2020
Foto: Dorota Budziňáková

V piatok 8.5. sa MS v hokeji začínajú. Naozaj! A majstrom sveta  sa môžeš stať aj ty!

TakUrčitee Kvíz s hokejistami

Nebaví ťa už sedieť doma a sledovať ako hokejisti hrajú proti sebe playstation? Máš dosť videí na Instagrame, ako športovci “žonglujú” s toaletným papierom?  Rád by si si pozrel nejaký naozajstný zápas? Na živo?!

Práve preto sme práve pre teba pripravili Takurčitee kvíz o slovenských účastiach na MS sveta v hokeji. Lebo žiadny Slovák nemôže tento rok ostať bez majstrovstiev sveta v hokeji a bez dávky endorfínu, či sa nám podarí tento rok prekvapiť. Bez precvičovania si postupovej matematiky už po prvých zápasoch. Bez skúšky našej hokejovej viery, až do  posledného zápasu.

Fair play súťaž o ceny

Nebudeme hrať len tak pre nič, za nič – hráme fair play a o ceny. Pozrime sa, čo čaká na šťastlivcov, ktorí budú po finálovom kvíze posielať adresy na doručenie Telovýchovnému vedúcemu:

  • Telefón LG G8 ThinQ, ktorý venovala spoločnosť Orange Slovensko
  • Hokejové publikácie z knižnice telovýchovného vedúceho
  • Pocit z výhry od trenéra Vůjtka
TakUrčitee kvíz
Foto: Doroa Budziňáková

Nebude to obyčajný kvíz.  V každom z nich privítame hosťa, bez ktorého si MS v hokeji takmer nevieme predstaviť:

8.5.  Hokejový komentátor Pavol Gašpar

13.5. Slovenský reprezentant s deviatimi účasťami na MS Dominik Graňák

20.5. Hokejový odborník a spolukomentátor Rasťo Konečný

24.5. Reprezentačný tréner, hokejová legenda a zlatý chlapec Ján Lašák

Varovanie:  Tento kvíz je dostupný pre každého a zadarmo! Na Youtubovom kanáli TakUrčitee.

Je to špecialita aká tu doteraz nebola. V každom kvíze na teba čakajú tri tretiny so siedmimi otázkami a hosť, ktorý ti môže pomôcť, ale aj mystifikuje. Hlavne však povie o veciach, ktoré sa v žiadnej encyklopédii, ani wikipédii nedozvieš.

Ak sa zúčastníš automaticky získavaš pocit z (vý)hry. Najlepší hráč v každom kvíze získa hokejovú publikáciu z knižnice Telovýchovného vedúceho. Na záver majstrovstiev vylosujeme majiteľa telefónu LG G8 ThinQ  z tých súťažiacich, ktorí sa zúčastnili aspoň troch Takurčitee kvízov počas MS v hokeji.

V piatok 8.5. sa MS v hokeji začínajú. Naozaj!

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera