Piatok, 24. máj 2024

Montreal na úvod zdolal Toronto a ujal sa vedenia v sérii 1:0

TASR TASR 21.05.2021

Hokejisti Montrealu vstúpili úspešne do 1. kola play off NHL. Vo štvrtkovom úvodnom zápase semifinále Severnej divízie zvíťazili na ľade Toronta 2:1 a v sérii vedú 1:0. Slovenský útočník Tomáš Tatar odohral za Canadiens 13:52 minúty a mal dve trestné minúty. Počas jeho vylúčenia strelil v 53. minúte víťazný gól hostí Paul Byron.
      
Hráči Floridy skorigovali stav série s Tampou Bay v  Centrálnej divízii na 1:2. Na svojom ľade uspeli 6:5 po predĺžení. V divokom dueli viedli po prvej tretine 2:0, potom však hostia v priebehu siedmich minút druhého dejstva otočili na 3:2 a v úvode záverečnej časti viedli 5:3. Erik Černák absolvoval na ľade v drese “bleskov” 22:21 minúty a mal plusový bod.

1. kolo play off NHL – výsledky:
     
Tampa Bay Lightning – Florida Panthers 5:6 pp
/stav série: 2:1/

New York Islanders – Pittsburgh Penguins 4:5
/stav série: 1:2/

Toronto Maple Leafs – Montreal Canadiens 1:2
/stav série: 0:1/

Minnesota Wild – Vegas Golden Knights 2:5
/stav série: 1:2/

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera