Streda, 28. február 2024

Na hymnu pískajú hlupáci

Foto SITA

Mohli povzbudiť našich. Mohli im vliať sily do zápasu s Nemeckom. Radšej si vybrali pískanie. Na súpera. Od posledného gólu skrz záverečný hvizd popri vyhlásení najlepších hráčov korunované počas súperovej hymny.

Je to “také naše”

Národ holubičí, alebo voľačo také sa o nás hovorí. Závidíme, čo nemáme, kydáme na druhých, keď by sme sa mali dívať na seba. A keby sa tí “tiežfanúšikovia” dívali na našich počas zápasu, pískanie by im ani nenapadlo.

Áno, zamrzí. Išlo o dve sekundy, neudržali sme. Skutočne to je ale dôvod na vrcholnú neúctu a hanbu pred očami sveta? Kvôli tým, čo hádžu predmety na plochu nepustia ostatných s pivom dnu. Kvôli tým, čo pískajú si opäť všetci povedia: Východná Európa. Zvieratá. Hlupáci

Tí, ktorým sa podarilo získať lístok na zápas s Nemeckom, prosím, pokúste sa ukázať, že sme skutoční fanúšikovia hokeja, nie len tí príležitostní. A ak sa okolo vás bude nachádzať nejaký nespratník, pokúste sa mu vysvetliť, prečo tam nemá čo robiť. Bársakým spôsobom.

Hráme skvele. Fandime našim. Rešpektujme súpera.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera