Nedeľa, 26. máj 2024

Najlepšie hokejové sny hrajú o lístky do kina

Foto: Filip Benček/Hokejový Sen

Včera sme boli s Jurajom, Stanom a Milošom spolu s pozvanými hosťami na slávnostnej premiére dokumentu Mareka Vaňousa a Dominika Križa Hokejový sen. Dnes ideme do finále našej súťaže vašich snov. Víťaz, ktorého určia fanúšikovia v hlasovaní, získa lístky do kina, filmový balíček a ďalšie ceny.

Päť finalistov

Vybrali sme päť najkrajších snov a tu sú.

Československá liga – Pištinko

Môj hokejový sen je Československá hokejová liga ako za starých čias. Vyhecované zápasy a plné štadióny.

Hokej v Prešove – Ľubomír

Mojim snom je aby sa obnovil hokej v Prešove od mládežníckeho až po A-tím. Aby sme mali kam chodiť na šport. Toto mesto a história hokeja v ňom si to zaslúži!

Sen mladej hokejistky – Bernadetka

Dnes dom dosiahla 17 rokov. Pred pol rokom som začala chodiť na hokej. Chcela som hrať už od malého dieťaťa, ale moji rodičia nemali peniaze, takže som nemohla. Teraz mám na to lepšie finančné možnosti. Mám síce starú výstroj, starú zlepenú hokejku, ale túžbu hrať hokej. Chodím do najhoršieho ženského klubu na Slovensku, ale zatiaľ mi to nevadí, pretože je tam dobrý kolektív a aspoň zatiaľ tam aj tak nie som žiadna hviezda. Ale mojim najväčším snom je hrať za Slovenskú reprezentáciu.

Dcéra otcovi – Hanka

Môj hokejový sen.. je samozrejme aby Slovan konečne vyhral ligu! A druhý, možno aj dôležitejší, aby môj otec na svoje staré (staršie) kolená, zvíťazil v ich pracovnej – Volkswagen hokejovej lige. To je naozaj skutočná radosť, keď ho vidím hrať a dávať góly. Možno keby som neprišla na svet, bol by skutočným hokejistom! Ale veci sa dejú pre niečo a teraz hráva ako drak. Stále vravím, že keby mal Slovan záujem, je tam 🙂

Brankársky sen – Jakub

Mojím najväčším snom je dostať sa na profesionálnu hokejovú úroveň, chytať proti najlepším a vyhrať titul. Keď vidím, ako sa nejaký tím teší z titulu, mám zimomriavky a hovorím si toto chcem zažiť aspoň raz. Takú eufóriu a radosť. Všetci hovoria, že už som na to starý, že vek 19 rokov je už veľa a tak som len na amatérskej úrovni. Stále sa snažím, makám každý deň, aby som sa dostal čo najvyššie a všetkým dokázal že sa mýlili.
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera